Shitet Shporteti per Nxemje Qendrore me Dru

Çmimi: 600 €
Shitet Shporteti per Nxemje Qendrore me Dru

Detajet

Postuar
19 tetor 10:08
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Shporeti osht Ngjendje perfekte Furra pjek shum mir Me Pump me Krejt osht perveq rediatort qe si ka ka Kapacitet 11 rediator mi nxe baj edhe Ndrrim me qa tum Kunvenon


Shpallje te ngjashme