Shporet

Çmimi: 350 €

Detajet

Postuar
8 tetor 23:51
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Shitet shporet alfa shum pak i perdorum per ma shum na kontaktoni


Shpallje te ngjashme