shitet shporeti

Çmimi: 180 €
shitet shporeti

Detajet

Postuar
11 tetor 21:51
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

shitet shporeti pak i perdorun shum i rujtshum


Shpallje te ngjashme