Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

Çmimi: 3.000 €
Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

Detajet

Postuar
2 shtator 14:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Suharekë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A6
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
130 000 - 139 999

Përshkrimi

Blejmi Te Gjitha Llojet e Veturave Te Aksidentuara Rks me Defekt Pa Dogan ato si Doganohen si dhe ato te cilat nuk Doganohen si dhe Vetura me Vollon Anglez per info shtes Vaiber +38349196081
+38349196081


Shpallje te ngjashme