AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA DEFEKT AKSIDENT

Çmimi: 12.900 €
AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA DEFEKT AKSIDENT

Detajet

Postuar
17 korrik 18:09
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Suharekë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
320
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨
AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI
- PERJ NGA VITI 2000deri 2019-

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel☎️ 049 3OO 273
Dhe viber ☎️+383 49 3OO 273

Blejm veturat qe nuk i perdorni ose defekt,aksident
Me Targa Kosovare ose pa dogan Nga viti 99-2015
Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK
Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg
Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6
Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7
Peugeot 307,308,309, Fiat punto,grande punto,

gls
gls


Shpallje te ngjashme