Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Çmimi: Me Marrveshje
Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Detajet

Postuar
10 tetor 21:23
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Suharekë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
220
Viti i prodhimit
2019
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
10 000 - 14 999

Përshkrimi

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2020 -

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24hr
VIBER OSE WHATSAPP +38349888028
AUTO-----1 (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049888028

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme