Toyota

Çmimi: 6.200 €
Toyota

Detajet

Postuar
27 shkurt 22:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Suharekë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Toyota
Modeli
Auris
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shes veturen Toyota Auris 2000 kubik turbo disell 6 shpejtesi klima automatike dy zonal karrikat me nxemje km 174000 te garantuara e ardhur nga Suedia(rexhistrimi ipar ne 2009) regjistrimi i dyte ne ks ne gjendje shume te mire teknike dhe optike i vozitir ne ks me pak se 5000 km dritat xenon drita per mjegull komand ne timon centrall xhamat me rryme kabllen per nxemje te motorrit gjat dimrit gomat e reja te veres etj etj...6200€.


Shpallje te ngjashme