2+1 e mobiluar, ish fusha e aviacionit - 57000€

Çmimi: 57.000 €
2+1 e mobiluar, ish fusha e aviacionit - 57000€

Detajet

Postuar
23 shkurt 22:02
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Modeli
90
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet 2+1 e Mobiluar prane ish fushes se aviacionit. Strukture e rregullt me orientim lindje, jug dhe perendim. Dhoma e gjumit me sistem kapot dhe tarraca e izoluar. Tualeti me dritare. Nje ballkon i mbyllur. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te 2007 (pa ashensor). Ka akses ne rrugen kryesore Dritan Hoxha ku kalojne nje pjese e mire e linjave te autobusit. Apartamenti eshte 90 m2 dhe shitet me 57000 euro. Me HIPOTEKE.