APARTAMENT ME QIRA, VILAT GJERMANE

Çmimi: 600 €
APARTAMENT ME QIRA, VILAT GJERMANE

Detajet

Postuar
18 shtator 16:07
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
160 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Apartamenti eshte pjese e nje godine 5 kateshe.
Ndodhet ne katin e katert, pa ashensor.
Secila nga dhomat ka dalje te vecante ne ballkon.

- Siperfaqe totale 160 m2.

Organizohet ne:
- Sallon prites
- Ambient gatimi
- Korridor shperndares
- 2 dhoma gjumi
- 1 Studio
- 2 tualete
- 5 ballkone
- Ne cmim perfshihet edhe parkimi ne garazhin e nderteses.

- I arreduar me markat me te mira.
- Sistem kondicionimi
- Zone e qete dhe siguri maksimale

Per me shume informacion na kontaktoni!