Aaprtamente 1+1 Bulevardi Zhan Dark

Çmimi: 121.500 €
Aaprtamente 1+1 Bulevardi Zhan Dark

Detajet

Postuar
8 mars 19:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
675 m²
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Shiten apartamente 1+1 te poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës tek Bulevardi Zhan D’Ark”.
Siperfaqa totale e apartamenteve: 79.4 m2 kati i 6 banim, 67.5 m2 kati i 5 banim.
Organizimi: ambjenti ndenjes se bashku me kuzhinen, dhoma E gjumit, tualeti dhe ballkoni.
Apartamenti ështe i përfunduar, ndodhet vetem 7 minuta larg qendres se Tiranes, 20 minuta larg Liqenit Artificial dhe 40 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
? +355686511111
? [email protected]
? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019