Apartament 1+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane

Çmimi: 69.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane

Detajet

Postuar
4 gusht 10:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
63.5 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Don Bosko pran kishes shitet apartament 1+1 me siperfaqe 63.5 m2, me Hipotek, kati 1 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner.

Shitet 69 000 Euro