Apartament 1+1 në shitje tek Xhamia e Tabakëve, 102,000€!

Çmimi: 102.000 €

Detajet

Postuar
5 qershor 15:00
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
44 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

♦Informacione mbi pronën:
Sipërfaqe e apartamentit: 44.1 m²
Kati i 3-të .

♦Përmbajtja e ambientit:
•Sallon
•Kuzhinë
•Një Dhomë gjumi
•Një Tualet

♦Cilësime të tjera:
•Apartamenti ndodhet në një pallat ekzistues dhe është i restauruar totalisht.
•Disponon çertifikatë pronësie.

*Çmimi : 102,000€


♦Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!