Apartament 2+1 në shitje Prane Komisariatit nr.4 ne Tirane I

Çmimi: 95.000 €

Detajet

Postuar
11 qershor 15:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
102 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Property ID : 4129472
Prane Komisariatit nr.4 shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102 m² dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet.Shitet siç eshte ne foto.Ka cdo dokument te rregullt hipotekor.

Cmimi 95 000 euro