Apartament 2+1 te Xhamlliku

Çmimi: 60.000 €
Apartament 2+1 te Xhamlliku

Detajet

Postuar
25 nëntor 12:54
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje te Xhamlliku!!
Detaje te prones:
Shitet totalisht i mobiluar dhe pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati 6 katesh.
Ofron sistem kapot dhe ndodhet ne nje pallat te mirembajtur.
Organizohet ne 2+1 me korridore shperndares dhe planimetri te rregullt.
Siperfaqe 80m2
Kati 5
Cmimi 60,000 Euro
Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.
Imo Begeja
0695371856
[email protected]