Apartament Modern 2+1 me Dy Poste Parkimi në Mëzez

Çmimi: 86.000 €

Detajet

Postuar
4 qershor 10:22
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
76 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament komod dhe bashkëkohor 2+1 në Mëzez, me sipërfaqe prej 76 m², i pozicionuar në katin e gjashtë të një ndërtese të re.
Prona gjithashtu ofron dy poste parkimi private të sigurta.

Struktura përfshin:
-një sallon të bollshëm
-kuzhinë të pajisur
-dy dhoma gjumi
-një tualet

Prona gjithashtu ofron dy poste parkimi private të sigurta.
Çmimi i apartamentit është 86,000 €, ndërsa çmimi për secilin post parkimi është 20,000 €.
Për detaje shtesë, ju lutem na kontaktoni!