Durres, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 74 m²,cmimi 36500 Euro (plazh,Golem, Mali i Robit)

Çmimi: 36.500 Lek
Durres, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 74 m²,cmimi 36500 Euro (plazh,Golem, Mali i Robit)

Detajet

Postuar
3 janar 15:50
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
74 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Zona/Rruga :PLAZH, mali i robit
Ne Golem ,tek Mali i Robit,70mt nga deti, shitet ap.2+1+2 ballkone,sip.74m/2, me pamje te shkelqyer nga pishinat dhe ambienti i gjelberuar i njè kompleksi luksoz, e rregulluar dhe e mobiluar,me kondicioner, kati i trete,me dy ballkone ,me hipoteke, cmimi 36,5 mije euro, i diskutueshem,shitet per arsye emigrimi,

Per info 0696921464 ose 0039-3806567210 (whats app)