JEPET ME QIRA, APARTAMENT 2+1+1, RRUGA E ELBASANIT

Çmimi: 800 €
JEPET ME QIRA, APARTAMENT 2+1+1, RRUGA E ELBASANIT

Detajet

Postuar
18 shtator 2023 15:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
85 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Ndodhet ne katin e 10-te, pallat i mireadministruar me ashensor.

Ka siperfaqe 85.15 m2.

Organizohet ne:
- Sallon prites
- Ambient gatimi
- Korridor shperndares
- 2 dhoma gjumi
- 1 tualet
- Ballkon
- Mundesi per post parkimi.


- Zona ofron te gjitha komoditetet per nje jetese komode, si dhe akses te shpejte ne te gjitha zonat e tjera te Tiranes.

Per me shume informacion na kontaktoni!