Lezhe, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 70 m², Shengjin

Çmimi: 38.500 €
Lezhe, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 70 m², Shengjin

Detajet

Postuar
28 tetor 12:12
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi


Shitet Apartament 1+1 ne Kune-Shengjin,shume prane bregut te detit.

Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore , te sapo perfunduara ne plazhin e Kunes.

Sip totale eshte 70 m2.

Organizimi : Sallon+ambjentin e gatimit,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe ballkoni.

Cmimi: 38.500 Eur.

Gati per banim.

Tarife agjensie 1% per bleresin.