Ne Rr. Misto Mame, Shitet Apartament 2+1

Çmimi: 55.000 €
Ne Rr. Misto Mame, Shitet Apartament 2+1

Detajet

Postuar
31 mars 23:51
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Modeli
106
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Ne Rr. Misto Mame, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 106m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Shitet bosh, disponon dokumentacion te plote hipotekor.


Shpallje te ngjashme