Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

Çmimi: 123.845 €
Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

Detajet

Postuar
8 maj 12:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
79.9 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi! Apartamenti ka siperfaqe 79.9m² organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Colonnade është një ndër projektet më ambicioze të Nova Construction i cili do të sjellë apartamente me hapësira të bollshme të organizuara në 1 2 dhe 3 dhoma gjumi duke përdorur materiale dhe tekonologjinë e fundit në mënyrë që të sigurojë komoditet. Struktura trekëndore e këtij projekti bën të mundur që ndricimi natyral të depërtojë në cdo tipologji apartamenti dhe orientimi. Godina ndodhet 10 minuta larg Qendrës së Tiranës, e pozicionuar në një zonë ku ndërtimet e reja 7-12 kate janë formacionet urbane kryesore që e definojnë zhvillimin e zonës. Katet e para do te përdoren per funksione tregtare si: dyqane, bare, zyra,banka etj per t’iu pergjigjur kërkesave të ndryshme të banorëve dhe komunitetit rrethuar.Hapësira e përbashket në brendësi të godinës do të jetë e gjelbëruar, e krijuar enkas për te sjellë atmosferë të qetë dhe relaksuese. Hapësira e përbashket në brendësi te objektit do te jetë e gjelbëruar, e krijuar enkas për te sjellë atmosfere te qetë dhe relaksuese. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze ndertimi karabina. Cmimi 1550€/m².