Okazion Shitet apartament 2+1 tek Fresku

Çmimi: 65.000 €
Okazion Shitet apartament 2+1 tek Fresku

Detajet

Postuar
30 dhjetor 16:59
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
98 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartament 2+1 per shitje ne Fresk.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar.
Ka nje siperfaqe prej 98m2 organizuar ne nje sallon te bollshem,dy dhoma gjumi,nje ballkon dhe 2 tualete.
Disponon Hipoteke.
Shitet i mobiluar.