Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Çmimi: 109.000 €
Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Detajet

Postuar
2 janar 20:59
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
78 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m2
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen tereza apartamenti esht i organizuar ne nje menyre shume te mire per banim por edhe per bisnese Ai qendent ne nje nder zonat me te sigurata dhe me te pastra midis ambasades USA dhe universitetit Luarasi .
Aktualisht apartamenti eshte i dhene me qera 300 euro ne muaj blersi i ri mund te vendose nese do te rinovoje kontraten e qerase ose jo .

Objekti eshte i paisur me certifikate pronsie ( hipoteke)
E vetmja arsue per shitjen e tije eshte Emigrimi