SHES APARTAMENT 92 M/KATROR + AMBJENT NE -1 , 50 M/KATROR

Çmimi: 125.000 €

Detajet

Postuar
2 maj 15:05
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
142 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

SHES APARTAMENT 92 M/KATROR + AMBJENT NE -1 , 50 M/KATROR NE TE NJEJTIN PALLAT
APARTAMENTI ESHTE 3+1 NE KATIN 1 I PERSHTATSHEM PER TU KTHYER DHE NE BIZNES NE KLINIKE DENTARE APO CDO GJE TJETER
Ambjenti ne -1 eshte i shtruar me pllaka dhe eshte i paisur me uje dhe ndricim ,ka qepen kryesor si dhe dere te blinduar anesore me dy dritare te hapura per ajrim dhe ndricim .Cmimi eshte total per te dyja objektet se bashku