SHITET, APARTAMENT 1+1, PAZARI I RI, TIRANË TT 544

Çmimi: 185.275 €

Detajet

Postuar
5 qershor 14:50
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
73 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Në shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Pazari i ri, Qendër, Tiranë.Detaje për Rezidencën & Zonën:

-Qendra e Tiranës ka akses të mirë në shërbimet publike, përfshirë transportin publik,

spitale, qendrat tregtare, dhe shërbimet e tjera të nevojshme. Ky akses e bën më të lehtë jetesën e banorëve të kësaj zone.

-Infrastruktura është përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të punuar. Ky

transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.

-Në krahasim me disa pjesë të tjera të Tiranës, kjo zonë mund të konsiderohet si një zonë relativisht e sigurt dhe e qetë. Kjo është e rëndësishme për banorët dhe për nxënësit e shkollës.

-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik.Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 73.11 m2.

-Sipërfaqe neto: 64.54 m2.

-Kati: 1 banim.

-Ndërtim i ri.

-Fazë përfundimtare.Organizimi:

Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.Avantazhe:

- Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

- Cilësi & siguri maksimale.

- Investim afatgjatë.Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!