SHITET, APARTAMENT 2+1+2, SECRET GARDEN, TIRANE

Çmimi: 210.000 €

Detajet

Postuar
4 qershor 16:40
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
127 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Për shitje, Apartament 2+1+2Vendndodhja: Secret Garden, prane Liqenit te Farkes, Mullet, TiraneDetaje për Zonën:Avantazhet:Specifika të pronës:-Sipërfaqe pasurie: 127m2

-Sipërfaqe toke: 200 m2

-I pamobiluar/mobiluar

-Kati

-Ndërtim i vitit

-Çmimi i shitjes €210,000Organizimi:I pa mobiluar/mobiluarAvantazhe:Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në kapanon na kontaktoni!