SHITET APARTAMENT 2+1 ,RRUGA 5 MAJI

Çmimi: 112.100 €

Detajet

Postuar
5 qershor 16:54
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
86.2 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN 5 MAJI
Apartamenti ndodhet ne katin 1 Banim
Afati i perfundimit ne Mars 2025
Gjithashtu kemi per shitje dhe opsione te tjera ne kete ndertim.
Cmimi 1300 euro/m2