SHITET, APARTAMENT 3+1+ VERANDE, TEG, TIRANE.

Çmimi: 400.000 €

Detajet

Postuar
5 qershor 14:47
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
125 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Në shitje, Apartament 3+1.

Vendndodhja: TEG, Tiranë.Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 125 m2.

-Sipërfaqa neto: 116.5 m2.

-Verandë: 40 m2.

-Kati: 1.

-Totalisht i mobiluar.

-Orientim jug-lindje-perëndim.Organizimi:

Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, verandë.Avantazhe:

-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!