SHITET VILE 3 KATESHE 450 M2 PASKUQAN 255.000 EURO

Çmimi: 255.000 €
SHITET VILE 3 KATESHE 450 M2 PASKUQAN 255.000 EURO

Detajet

Postuar
6 maj 17:59
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
450 m²
Numri i dhomave
> 10

Përshkrimi

SHITET VILE
•3 KATESHE
•5 DHOMA
•450 M2 TRUALL
•100 M2 NDERTIM
•AKTUALISHT E LESHUAR ME QERA
•KATI 1 DHE 2 PER BIZNES
•KATI 3 PER BANIM
•PASKUQAN
•BUZE RRUGE KRYESORE
•CMIMI 255.000 EURO
KONTAKTONI 0684447771
•FELIZ HOME AB442