SUPER OKAZION RRUGA BILL CLINTON...SHITET 3+1

Çmimi: 93.800 €

Detajet

Postuar
1 prill 00:02
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
140 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Super Okazion Afatshkurter...!Shitet papafingo 3+1 siperafqe 140 m2 me certifikate pronesie.Apartamenti ndodhet ne katin e fundit me nje pamje maft te mire, punime super cilesore dhe sistemet e fundit ne fushen e ndertimit.Apartamenti eshte i ndare ne: 3 dhoma gjumi, soxhorni , tualet , ballkon dhe ndodhet ne rrugen bill clinton, siper unazes se re tek Komuna e Parisit.Shitet vetem per 670 euro/m2 i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta