Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Durrësit, Tiranë

Çmimi: 65.000 €
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Durrësit, Tiranë

Detajet

Postuar
6 tetor 11:04
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
51 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka një sipërfaqe totale 51 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi që ka bën të mundur që të jetë e ndriçuar përgjatë gjithë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.


https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-rruga-e-durresit-tirane/

ID: 30949