Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

Çmimi: 95.000 €

Detajet

Postuar
4 mars 10:08
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
134 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare natyrale,me sip,134m ne katin e 5 ne nje pallat 8 katesh me ashensore te ri dhe teper cilesore.Apartamenti eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te bollshme,nje sallon bashke me guzhinen,dy tualete me dritare dhe nje ballkon shume te madh.Ndodhet ne Unazen e Re perball kastratit te rrethrrotullimi i dyte.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.