Shitet Apartament 3+1+2 te Fak,Juridik

Çmimi: 155.000 €
Shitet Apartament 3+1+2 te Fak,Juridik

Detajet

Postuar
21 maj 11:30
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
122 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1+2 tualete me sip,122m te brendshme pa hapesira te perbashketa ne katin e 2 ne nje pallat 5 katesh egzistues,dhe shume i mirmbajtur nga banoret e pallatit.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ka nje planimetri te rregullt.Ndodhet ne rrugen Perlat Rexhepi afer Fakultetit Juridik.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.