Shitet Apartament 3+1 te Rr, Bardhyl

Çmimi: 70.000 €
Shitet Apartament 3+1 te Rr, Bardhyl

Detajet

Postuar
16 maj 14:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
80 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1 me sip,80m te brendshme pa hapesira te perbashketa ne katin e 5 ne nje pallat 6 katesh i ndertuar ne vitin 1990,shume cilesore si pallat dhe teper i forte nga ana sizmike.Apartamenti eshte i mirorganizuar dhe eshte i perber nga 3 dhoma gjumi ,nje sallon bashke guzhinen,nje ballkon dhe nje tualet.Ndodhet buze rruge ne unaz te vogel ne Rrugen Bardhyl,ose afer Bar Kafe Bocca.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.