Shitet Apartament 4+1 te Ferit Xhajko,medreseja

Çmimi: 140.000 €
Shitet Apartament 4+1 te Ferit Xhajko,medreseja

Detajet

Postuar
7 janar 13:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
140 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet Apartament 4+1 me sip,140m ne katin e 3 ne nje pallat te ri 6 katesh i ndertuar ne vitin 2005 por pa ashensore.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vogel,qe ne cdo kate ka nga 2 hyrje,dhe shpia eshte komplet kati i 3.Eshte i rikonstruktuar i shtruar me parket i gjitha.Eshte i perber nga 4 dhoma gjumi,2 tualete,nje sallon dhe 1 ballkon.Ndodhet ne rrugen ferit xhajko,buze unaze te tregu i medreses.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi eshte i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.