Shitet apartament 1+1 ne kune,shengjin

Çmimi: 31.229 €
Shitet apartament 1+1 ne kune,shengjin

Detajet

Postuar
26 nëntor 17:27
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
56.78 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Kune -Shengjin, shume prane bregut te detit. Apartamenti ndodhen ne nje nga pallatet cilesore ne faze perfundimi ne plazhin e Kunes. Apartamenti ka siperfaqe 56.78m², ndodhet ne katin e 1-re dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi 550€/m²