Shitje 1+1 Rezidenca Rainbow Don Bosko.

Çmimi: 80.500 €
Shitje 1+1 Rezidenca Rainbow Don Bosko.

Detajet

Postuar
31 mars 11:08
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
9189 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko tek Rezidenca Rainbow. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 91.89 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje ndertimi te ri dhe mjaft cilesor.
Apartamenti eshte i sapo perfunduar dhe i pajisur me certifikate pronesie.
Disponon ambjent ndenje , ambjent gatimi, dhome gjumi ,tualet si dhe ballon.
Per nje vizite ne prone ose per me shum informacion na kontaktoni !