Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 73 m², SQUARE 21

Çmimi: 102.000 €
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 73 m², SQUARE 21

Detajet

Postuar
25 tetor 12:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
73 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Apartamenti 1+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes \"SQUARE 21\".

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim dhe eshte i orientuar nga dielli.

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Siperfaqja totale e tij eshte 73 m2.

Cdo kat eshte i pajisur me dy ashensore,4 apartamente per secilin kat. Izolimi akustik, hidroizolimi, termoizolim, fasade e ventiluar etj.

Cmimi: 102.000 Euro.

Gati per banim!

Tarife agjensie 1% per bleresin.