Tirane, shes apartament 3+1, Kati 5, 121 m², Alidemi

Çmimi: Me Marrveshje
Tirane, shes apartament 3+1, Kati 5, 121 m², Alidemi

Detajet

Postuar
6 tetor 12:38
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
121 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet Apartament modern 3+1 ne zonen Ali Demit.

Ndodhet ne nje kompleks te ri te vitit 2021 dhe teper cilesor ne punime.

Sip totale eshte 121 m2,ne katin e 5- te banimit,me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar Sallon bashke me guzhinen,3 dhoma gjumi,1 depo, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Cmimi:96.000 Euro.

Ne faze suvatimi!

Tarife agjensie 1% per bleresin.