shitet apartament 2+1 tek medreseja

Çmimi: 118.768 €
shitet apartament 2+1 tek medreseja

Detajet

Postuar
29 nëntor 12:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
91.36 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Medrese! Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Siperfaqja e apartamentit eshte 91.36m² dhe ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje ambient ndenieje dhe ngrenieje te bollshem me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, nje korridor dhe nje tualet. Cmimi 1300€/m²