Regjistrues zëri. Përgjues super cilësor. SUPER ULJE.

Çmimi: 5.999 Lek
 Regjistrues zëri. Përgjues super cilësor. SUPER ULJE.

Detajet

Postuar
30 janar 2023 14:33
Kategoria
Elektronikë > Audio / CD / Stereo
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Regjistrues zeri i cilesise se larte i ri.
Cilesi audio super.
Memoria deri ne 128 GB
Karikohet shpejte dhe ka kohezgjatje deri ne 500 ore regjistrim pa pushim.
Ka 1 madhesi te vogel dhe mund te merret me vete kudo pa u vene re.
Vjen bashk me kufje dhe manual perdorimi.
I pajisur me magnet...
Nga 7500 leke ne vetem 5999 leke🔴
NXITONI, SASI E KUFIZUAR.
Tel Kris 0688442736.


Shpallje te ngjashme