4 Disqe 17 E Class C class

Çmimi: Me Marrveshje
4 Disqe 17 E Class C class

Detajet

Postuar
7 mars 20:36
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

shesim Makina nga te gjitha modelet vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Durres sa kalon voren te Karburanti veliaj Kemi Makina nga te gjitha modelet BMW, x5, x3, seria 7, Range Rover, Audi, Tuareg, Mercedes C clas,Ml, Gl, Glk, GLE GLS, S klas, Rava 4, X6, VW Golf mund te na vizitoni ne Facebook ose instagram Faleminderit