4 Disqe Sportiv 17\"

Çmimi: 400 €
4 Disqe Sportiv 17\"

Detajet

Postuar
22 prill 11:48
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shiten 4 disqe sportiv ne gjendje perfekte,,
Diametri: 17\",


Shpallje te ngjashme