4 GOMA 255 55 19 GUDJER .

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
14 shkurt 14:54
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Gomat 85%


Shpallje te ngjashme