Disqe AMG 17 inch te gjere mbrapa origjinal

Çmimi: Me Marrveshje
Disqe AMG 17 inch te gjere mbrapa origjinal

Detajet

Postuar
31 mars 23:48
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Disqe e goma. Te ardhur nga anglia