Disqe R17 Tiguan me 4 Goma

Çmimi: 350 €
Disqe R17 Tiguan me 4 Goma

Detajet

Postuar
16 nëntor 21:31
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Disqe R17 me 4 goma
Asnje problem, asnje deformim, asnje saldim