Disqe audi 17

Çmimi: 300 €
Disqe audi 17

Detajet

Postuar
1 prill 16:33
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shiten disqe audi 245/45 R17 me gjith goma michelin
Cmimi 300€ i diskutueshem