Elektro motor per levizjen e fenereve. Opel astra

Çmimi: 1.000 Lek
Elektro motor per levizjen e fenereve. Opel astra

Detajet

Postuar
4 mars 19:54
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Opel 98-2004. Mund te beje edhe per opel tjeter shihni numrin e serise ne foto.hella 007878


Shpallje te ngjashme