Okazion-5% Sensor parkimi

Çmimi: 3.000 Lek
Okazion-5%  Sensor parkimi

Detajet

Postuar
3 shkurt 09:35
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shiten sensor parkimi, (instalohet tek te gjitha makinat qe punojn me 12V) ( me gjith instalimin 55 mij lek )(shiten dhe sensor tek 5 mij lek copa)


Shpallje te ngjashme