Rimorkio

Çmimi: 1.999 €
Rimorkio

Detajet

Postuar
31 mars 20:38
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Rrimorkio eshte e ardhur nga zvicra
Sherben per transport te ndryshem varinska rula dhe mjete te tjera ndertimi eshte shume funksionale
Eshte me dogane te paguar
Goma%100te reja
Gjatesia 2.50M
Gjersia 1.30M
Pesha bartese 2500 kg
Cmimi i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme