Shiten/Jepen me qera ambiente biznesi kati 0 & zyra kati 1 ne Kompleksin Grand Gallery

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten/Jepen me qera ambiente biznesi kati 0 & zyra kati 1 ne Kompleksin Grand Gallery

Detajet

Postuar
24 janar 14:20
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Me i miri ne zonen e Yzberishtit. Mundesi parkimi dhe magazinimi nentoke. Jepen direkt nga firma pa ndermjetesimin e agjensive.


Shpallje te ngjashme